ביתבלוג6 סיבות לבחור בקריירת טכנאי סלולר

6 סיבות לבחור בקריירת טכנאי סלולר

עסקים ותעשיות רבות בעולם החלו להעריך כישורים מקצועיים על פני השכלה גבוהה. רבים כבר מבינים כי תואר הוא לא בהכרח מדד טוב לכישוריו ויכולתיו של בן אדם. זאת הסיבה לכך שיותר ויותר אנשים בוחרים במקצוע שיעזור להם לחדד את הכישורים שלהם בתחום מסויים.

הגידול העצום בתעשיית הסלולר ייצר מגוון רחב של אפשרויות תעסוקה בתחום. אחד המבוקשים והרווחיים ביותר הוא טכנאי מכשירי סלולר.

קריירת תיקון מכשירי סלולר 

קהל הלקוחות בתחום הסלולר הוא קהל גדול ושבוי, אנשים מרגישים כי הם לא יכולים להתקיים ללא הטלפון הנייד, העובדה היא שהמכשירים הסלולריים הפכו להיות לחלק משמעותי מאוד בחיינו ותיקון או החלפה של מכשיר תקול אינו סובל דיחוי. 

עתידם של מכשירי הסמארטפון הוא בהחלט מבטיח, כך גם עתידם של טכנאי הסלולר.

ככל שיש יותר דגמים, מכשירים ומערכות הפעלה שונות בשוק, כך הסיכוי כי משהו יתקלקל או ישתבש גדל. רוב האנשים אינם יודעים לפתור תקלות חומרה ותוכנה בעצמם והם זקוקים לטכנאי מקצועי שיעשה זאת עבורם. זאת הסיבה לכך שעסקי הסלולר הם עסקים משגשגים.

היתרונות בבחירת טכנאי סלולר כמקצוע

אין צורך בהשכלה גבוהה

אלו שאינם מעוניינים ללכת ללמוד תואר או שאינם יכולים לממן לימודים ארוכים באוניברסיטאות או מכללות, יוכלו ליהנות מרכישת מקצוע ללא צורך בהשכלה גבוהה. כל מה שדרוש הוא המון רעב טכנולוגי וקורס קצרצר או למידה עצמית. תוכלו ללמוד המון שיטות וטריקים לתיקון ואבחון תקלות באופן עצמאי או להשתלב באחד הקורסים המוצעים בשוק.  

עליכם להיות בעלי ראש פתוח לרכישת מיומנויות חדשות ורצון להתעדכן ולחקור את עולם הסלולר. הרצון ללמוד צריך להגיע מעניין אמיתי בתחום, כך רמת הידע והמקצועיות שלכם תגדל ותבטיח כי תהיו אנשי מקצוע איכותיים ומיומנים. כאשר הלקוחות יגיעו אליכם עם מכשירים תקולים לא תעניין אותם ההשכלה שלכם, אלא איכות העבודה והיכולת שלכם לפתור את הבעיה שלהם, או בקצרה- הכישורים שלכם.

קל ללמוד לתקן מכשירים ניידים

דיי פשוט להבין כיצד מכשיר טלפון נייד פועל ואיך לתקן בעיות. כל דבר, החל מהחומרה ועד התוכנה ניתן לתיקון בקלות על ידי טכנאי סלולר מקצועי. העובדה כי תיקון מכשירים הוא עניין יחסית פשוט הופך את תחום טכנאות הסלולר למקצוע מושלם עבור אנשים המבקשים קריירה מבטיחה בקלות ובמהירות.

 למרות שרוב הקרוסים מכסים את הנושאים הטכניים ואת השיטות השונות לפתרון תקלות, הלמידה האמיתית מתרחשת בשטח. עדכונים, תוכנות ומכשירים חדשים יוצאים לשוק כל הזמן, על הטכנאי ללמוד בזמן אמת כיצד לאבחן את התקלה ולפתור אותה. 

טכנאים שלמדו לפני כמה שנים לא למדו אודות המכשירים והדגמים הקיימים היום בשוק, המון פונקציות חדשות התפתחו מאז. על הטכנאי להיות מעודכן כל הזמן ולהמשיך ללמוד ולפתח שיטות תיקון חדשות.

הכשרה קצרה

טכנאי מכשירים סלולריים לא צריכים לבזבז זמן רב בהכשרה למקצוע. כפי שצויין קודם, הלימודים יחסית פשוטים והם לוקחים מספר חודשים בלבד. טכניקות התיקון גם כן נחשבות לפשוטות. בתקופת זמן קצרה ניתן ללמוד את כל הטכנולוגיות והמוצרים הרלוונטיים.

למידה בקורס טכנאי סלולר יכולה לקצר לכם את הזמן, מאחר ולמידה עצמאית לרוב תקח זמן רב יותר בשל חוסר ניסיון והיכרות עם צרכי השוק. לימודים מקצועיים במסגרת לימודית נעשים על ידי אנשי מקצוע מיומנים בתחום שילמדו אתכם את כל מה שהם למדו במהלך שנות הקריירה שלהם.

כמו כן לימודים במסגרת מסודרת תאפשר ליווי ומקור מוסמך אליו תוכלו לפנות בכל שאלה או בעיה שתתקלו בה במהלך הלימודים.

האופציה המושלמת לאוהבי טכנולוגיה וגאדג'טים

אנשים רבים יכולים לתקן מכשירי טלפון רק בגלל התשוקה שלהם לתחום. הם כל הזמן מתעדכנים ומחפשים גאדג'טים חדשים, צופים בסרטוני הדרכות ופשוט אוהבים את התחום. דמיינו לעצמכם כמה טובים אותם אנשים יכולים להיות כטכנאי סלולר אחרי שיעברו הכשרה מקצועית. כל מי שאוהב לפרק ולהרכיב את המכשיר שלו וסקרן לדעת אילו חלקים קיימים שם בפנים ומה בדיוק הם עושים, באופן טבעי משתלב בקריירת תיקון מכשירי הסלולר.

עבור אותם אנשים העבודה היא כמו תחביב, הם עושים אותה בקלות ובהנאה ובמקביל עוזרים ללקוחות הנואשים שכל כך זקוקים למכשיר התקין שלהם בחזרה.

כבוד והערכה בתחום

טכנאים מקצועיים זוכים להערכה רבה בתחום בקרב לקוחות וקולגות. טכנאים המצליחים לפתור ללקוחות שלהם תקלות במהירות ובצורה איכותית יזכו להמון הכרת תודה. היתרון הנוסף הוא שלקוחות מרוצים יפנו חברים ומכרים נוספים אליכם, כך ששירות ועבודה טובה ישתלמו לכם כשתרצו להגדיל את העסק וההכנסה שלכם.

מאחר ומכשירי הטלפון הם חלק כל כך משמעותי בחיינו, כל לקוח רוצה להבטיח כי מכשיר הטלפון שלו יוחזר אליו במהירות האפשרית כאשר הוא תקין לחלוטין. 

אין צורך בהשקעה גדולה

להבדיל מעסקים אחרים, תיקון מכשירים סלולריים לא דורש השקעה כספית גדולה. אלו שאינם יכולים לשכור מקום ייעודי יכולים להתחיל לעבוד מהבית או לבצע את התיקון בבית הלקוח.

כאשר מדובר בתיקון מכשירים, הרווח הוא יחסית גדול. 

תוכלו לחייב את הלקוחות שלכם בתוספת עלות הנסיעה, כך תעניקו ללקוחות שירות מדהים החוסך מהם את היציאה מהבית או חוסך להם זמן באמצע יום עבודה, ואת הכסף שתחסכו בהשכרת מקום תשקיעו בשיווק העסק.

 במידה ואינכם מעוניינים לפתוח עסק עצמאי על ההתחלה, תוכלו לעבוד כשכירים. לצבור ניסיון וביטחון בתחום ורק לאחר מכן לצאת לדרך עצמאית. טכנאי סלולר שעובדים במעבדות מובילות ומוכרות מרוויחים משכורות יפות במיוחד, בנוסף, מקומות רבים מתגמלים את הטכנאים שלהם בבונוסים אטרקטיביים המגדילים את השכר החודשי באופן משמעותי. 

התחום מושך צעירים רבים. בעיקר בגלל הפופולריות הרבה שזוכים לה מכשירי הטלפון החכמים כמו אייפון. אנשים רבים מחזיקים יותר ממכשיר טלפון אחד וכמעט כל אדם בעולם מחזיק מכשיר טלפון משלו, כולל ילדים.

המקצוע בהחלט יחזיק שנים רבות ונכון להיום נראה כי לעולם לא יעלם מהעולם. אפשרויות התעסוקה בתחום הן רבות, ככל שהתחום ממשיך להתפתח הן ממשיכות לגדול. 

קורסי מקצועיים שיכולים לעניין אותך