קורס יישום פריוריטי Priority

עם התפתחות הטכנולוגיה והגדלת הייצור, כמות המידע והנתונים השונים הנאספים מהתהליך הולכת וגדלה. לאיסוף נתונים וניתוחם יש חשיבות רבה לצורך הבטחת תהליך ייצור יעיל ואיכותי. מערכת פריוריטי היא אחת התוכנות הפופולריות ביותר לצורך ניהול עסקים וארגונים. המערכת עוזרת להתמודד עם הכמויות האדירות של המידע המצטבר. היא מאפשרת קליטה ועיבוד נתונים מכל מחלקות המפעל, לאגד אותו, לסווג אותו ולשלוט בו בכל זמן נתון. 

מיישם פריוריטי אחראי על התאמת המערכת לצרכי הארגון והמחלקה. מיישם פריוריטי נדרש להבין את כלל התהליכים המתקיימים בארגון ובמקביל לשלוט בתכונות ובאפשרויות אותם המערכת מציעה. קורס יישום פריוריטי מעניק את כל הידע והכלים הנדרשים על מנת להכיר את המערכת על בוריה ולדעת כיצד לבצע התאמות מהירות של המערכת לצרכי הלקוח ויעדיו. כמו כן ישנו גם קורס פריוריטי למתחילים.

מחיר של קורס פריוריטי Priority

קורס מיישם פריוריטי נע בין 4,500₪ – 10,500₪ . עלות הקורס משתנה בין מוסדות הלימוד השונים ובהתאם לתוכנית הלימודית. חלק מהמוסדות מציעים קורס מיישם פריוריטי ייעודי לתחומים ספציפיים. בעוד אחרים מציעים קרוס מלא ומקיף יותר המאפשר עבודה בכלל המחלקות. 

למה ללמוד קורס יישום פריוריטי

פריוריטי היא המערכת הפופולרית ביותר בקרב חברות וארגונים שונים. מאחר ולכל חברה ולכל מחלקה בחברה קיימים דרישות וצרכים שונים, הצורך במומחה פריוריטי הוא צורך תמידי שרק ממשיך ומקבל תאוצה.

ככל שהטכנולוגיה מתפתחת, האוכלוסיה גדלה, כמויות הייצור והביקוש של מוצרים שונים עולה כך גם כמויות המידע והצורך בייעול תהליכים עולה בהתאמה. תפקיד מיישם פריוריטי הוא תפקיד חשוב ביותר, למעשה זהו הגורם האחראי להטמיע, ליישם ולהתאים את המערכת לדרישות השונות על מנת להביא את הלקוח לייעד הרצוי. 

YouTube video

מה השכר של מיישם Priority

משכורתו של מיישם פריוריטי נעה בין 11,000₪- 18,000₪. המשכורת תלויה בשנות הוותק של המיישם ובכמות הידע הקיימים ברשותו ובארגון או בחברה שבה הוא מועסק. ככל שמיישם הפריוריטי בעל ידע נרחב ומקצועי יותר בתוכנה, כך התועלת שלו לארגון עולה ואפשרויות השכר שלו עולות בהתאמה.

מיישמי פריוריטי עצמאים יכולים לפתוח עסק עצמאי ולתמחר את עבודתם לפי שעות עבודה או פרוייקטים. משכורתו של מיישם פריוריטי עצמאי תלויה בכמות העבודה שיש לו וברזומה שלו.

משך זמן של קורס פריוריטי Priority

משך לימודי קורס מיישם פריוריטי משתנה בין מוסדות הלימוד השונים. לרוב משך הקורס עורך בין 2-6 חודשים. חלק מהמוסדות מלמדים במתכונת שיעורי בוקר הכוללת 1-2 מפגשים בשבוע, מוסדות אחרים מציעים מסלולי ערב המתאימים עבור אנשים בעלי התחייבויות קודמות של עבודה או לימודים במהלך היום. כמו כן, מוסדות רבים מציעים קורס פריוריטי אונליין אשר לרוב מתבצע דרך תוכנת זום. הקורס מציע לימודים מקוונים וגישה לשיעורים מוקלטים ללא צורך במפגשים פרונטליים. 

למי מתאים ללמוד קורס פריוריטי?

קורס יישום פריוריטי מתאים בעיקר לבעלי תואר ראשון בתחומים שונים כמו: רואי חשבון, מנהלי חשבונות, תעשיה וניהול, מערכות מידע, כלכלה ומנהל עסקים. אותם אנשים יכולים לקבל את מגוון הכלים על מנת לבצע שימוש במערכת לצורכיהם ולצרכי העסק או המחלקה שלהם. חלק מאפשרויות התוכנה מותאמות במיוחד לצורך ניהול לוגיסטיקה, רכש, פיננסים וכו׳.

לכן פעמים רבות אנשים העוסקים בתפקידים אלו משדרגים את היכולות שלהם לבצע קליטה ועיבוד נתונים ובכך משפרים ומייעלים משמעותית את עבודתם. למרות זאת גם אנשים המחזיקים בתארים אחרים יכולים ללמוד קורס יישום פריוריטי ובכך לרכוש מקצוע פופולרי שיאפשר להם להשתלב בארגונים רבים ובתנאי שכר מתגמלים. 

תנאי קבלה לקורס Priority

תנאי הקבלה לקורס מיישם פריוריטי משתנים בין מוסדות הלימוד השונים. באופן כללי תנאי  הקבלה הם:

  • בעלי תואר ראשון בתעשיה וניהול ,מנהל עסקים או כלכלה. 
  • ידע בתוכנת פריוריטי ברמת משתמש.
  • ניסיון בתחום ניהול חשבונות, מכירות, שיווק, לוגיסטיקה או רכש.

חלק מהמוסדות מאפשרים קבלה של מועמדים ללא כל רקע בתחום. מועמדים אלו יעברו ראיון אישי לצורך קביעת התאמתם.

חשוב לבדוק לפני שנרשמים

טרם ההרשמה מומלץ לבדוק כי מוסד הלימודים מציע לימודים תיאורטיים לצד לימודים פרקטיים מעשיים בצורה מספקת. על מנת שתצליחו לסיים את הקורס ולהשתלב בקלות בשוק העבודה חשוב לצאת עם ידע פרקטי נרחב שיאפשר לכם להתחיל לעבוד מיד בסיום הקורס.

במידה ואתם בודקים המלצות של בוגרים אחרים, הקפידו לשמוע חוות דעת אודות הקורס הספציפי במוסד הלימודי ולא על המוסד הלימודי באופן כללי. יכול לקרות מצב בו מוסד מוכר ופופולרי במקצוע כלשהו, אינו מספק לימודים איכותיים במקצוע אחר. בדקו כי תוכנית הלימודים בקורס עונה על הצורך שלכם ומעניקה לכם את כל הכלים הדרושים למטרה שלכם.

עבור בוגרי תואר תעשייה וניהול או מדעי המחשב ניתן ללמוד קורס מיישמי פריוריטי באופן מסובסד על ידי משרד העבודה והרווחה. לעיתים מתרחשים שינויים בדרישות הסף לקבלת סבסוד, לכן מומלץ לבדוק טרם הבחירה במוסד הלימודי האם אתם זכאים לסבסוד מטעם המדינה.

מה לומדים בקורס יישום פריוריטי Priority?

במהלך קורס יישום פריוריטי לומדים את תוכנת Priority בצורה מקיפה ומעמיקה. לומדים את המודולים השונים הקיימים במערכת ואת הממשק למשתמש. התוכנית הלימודית כוללת: ERP, שיווק ומכירות, כספים, לוגיסטיקה, מלאי, ניהול לקוחות, הסבת נתונים, בניית דוחות ועוד.

בנוסף, לומדים אודות מבנה הארגונים ועל התהליכים השונים המתקיימים בו. במהלך הקורס לומדים באופן תיאורטי ופרקטי מעשי כיצד לבצע התאמות של המערכת בהתאם לצרכי הארגון והמחלקה, כיצד לבנות דוחות, לייצא ולייבא נתונים, הגדרת חוקים חדשים במערכת ואפשרויות רבות נוספות.

בחלק מהקורסים נושאי הלימוד ישתנו בהתאם לקהל היעד הספציפי של הקורס. כאשר בקורס הנועד לעובדים בתחום הנהלת חשבונות או רכש ולוגיסטיקה יושם דגש רב יותר על האפשרויות הרלוונטיות להם.

איזה תעודה מקבלים בקורס יישום פריוריטי Priority

בסיום הלימודים, בוגרי הקורס מקבלים תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי. חלק ממוסדות הלימודים מעניקות גם תעודת הסמכה מטעם חברת Priority.

אפשרויות התעסוקה של מיישם פריוריטי Priority

בוגרי הקורס יוכלו לנצל את  הכשרתם לצורך ייעול העבודה בארגון או במחלקה הספיפית שלהם. על ידי ייעול העבודה. כמו כן בקיאות בתוכנת פריוריטי תיתן עדיפות גבוהה לאנשים העוסקים בתחום הפיננסי והשכר אשר מעוניינים להשתלב בחברות ובארגונים שונים.

חלק ממיישמי פריוריטי עובדים כעצמאיים ומעניקים שירותים חיצוניים לעסקים. אותם אנשים אחראים על אפיון הצרכים, הטמעה, יישום והתאמה של המערכת. לרוב הם גם מעניקים ליווי ותמיכה שוטפים לעסקים במקרה של תקלות או התאמות נוספות.

אלמוג קינן

כותב המאמר: אלמוג קינן

מאמר זה וכל התוכן באתר טכנולייב נכתב על ידי אלמוג קינן ואנשי מקצוע מנוסים בתחום הקורסים המקצועיים. המטרה שלנו היא להביא לכם מידע מדויק ועדכני ככל הניתן, כדי לעזור לכם לבצע את הבחירה הנכונה ביותר בשבילכם. למידע נוסף היכנסו לעמוד האודות שלנו.

קורסי מקצועיים שיכולים לעניין אותך