ביתבלוגמקצועות טכניים שלא דורשים הכנסה רשמית: כמה תוכלו להרוויח מהם?

מקצועות טכניים שלא דורשים הכנסה רשמית: כמה תוכלו להרוויח מהם?

בעידן של היום, דווקא המקצועות שדורשים עבודת כפיים נחשבות להזדמנות אמיתית להכנסה רצינית. אז אילו מקצועות טכניים יניבו לכם הכנסה יפה וכמה תוכלו להרוויח? הצטרפו אלינו לכתבה הבאה וגלו בעצמכם.

צבעי – תמיד צריך לחדש את הצבע של הדירה והמשרד

הכינו את השפכטל ואת המברשת ותתחילו להרוויח סכומים יפים. הצבעים הישראלים עסוקים כל השנה משום משדובר במדינה שבה אין הרבה ימי גשם ולכן יש המון ימי עבודה. מאידך הלחות הגבוהה והעובדה שמדובר במדינה שהוקמה על אדמות נגב, גורמות לכך שתמיד איכשהו הקירות של הדירות והמשרדים דורשים צביעה מחדש. וכמה אפשר להרוויח? לא נגזים אם נאמר שצבעי מתחיל יכול לגבות החל מ- 300 שח לשעה.

הנדימן – תיקונים שניתן להרוויח סכום נאה מהם

דווקא בתקופה שבא כולם הולכים ללמוד מחשבים, אנשים עם ידיים טובות יכולים לעשות לא מעט כסף. על ידי התקנה של רהיטים, תיקון של חפצים קטנים ועבודות שיפוצים קטנות – ניתן להיות מתוגמלים כהלכה. ולשאלת מיליון הדולר, כמה מרוויח הנדימן טוב? ובכן, כאן ניתן לגשת אל מחירון הנדימן מלא ולהבין באמצעותו כמה ניתן לקחת לשעה וכמה לגבות בעבור כל שירות. הצצה קלה מראה שגם הנדימן מתחיל יכול לגבות 200 ₪ לשעת עבודה בקלות.

מוביל – כולם עוברים דירה 

למרות שהישראלים נורא אוהבים את המכונית שלהם, רק למעטים מהם יש משאית אשר מאפשר הובלה ולכן למוביל טוב – תמיד תהיה עבודה. זה מקצוע אשר לא נדרש ללמוד אותו וגם לאחר זמן קצר מאוד כשכיר ניתן לפתוח עסק עצמאי. בכל הנוגע לתגמול הכספי, מדובר על לכל הפחות 250 ₪   לשעה וזה עוד בלי לקחת בחשבון טיפים. עניין אשר נהוג בענף מזה שנים רבות ומאפשר גמישות במחירים.

אינסטלטור – כי בסופו של דבר כולם יזדקקו לשרברב

הסתימות הפשוטות אינן דורשות ידע מקצועי רב אלא נכונות לעבודה קשה בלבד. אם תתרחקו מעבודות תשתית ותתמקדו בטיפות בביוב הביתי, תוכלו להרוויח סכום יפה גם כהנסה ממשרה מלאה וגם כהכנסה צדדית. העניין טמון ברמת ההתמדה שלכם, הרצון להרוויח ותודעת השירות שלכם – שתעבור מפה לאוזן. והסכומים? כ-300 ₪ לשעה עבור אינסטלטור מתחיל ועד 600 ₪ לשעה, עבור עבודת אינסטלטור מומחה.

ניקיון – המקצוע שתמיד שומר על ביקוש 

תחום הניקיון מאפשר לאנשים רבים אשר אין להם השכלה פורמלית להרוויח סכומים נאים בעבור שעת עבודה. אמנם לא מדובר על הסכומים שאותם יגבו שרברבים או צבעים אולם בהחלט מדובר במקצוע שניתן להרוויח בו כמאה שקלים לשעה. אם יהיו לכם את הכלים ואת הידע לטפל בשיש ומוצרים מורכבים יותר, תוכלו לגבות גם סכומים גבוהים יותר מאשר זה אשר נקוב בכתבה. שורה תחתונה: יש מגוון של מקצועות טכניים אשר מאפשרים כושר השתכרות גבוהה ותשלום שעתי נאה.

קורסי מקצועיים שיכולים לעניין אותך