ביתבלוגאיך ניתן להפוך למודד קרינה מוסמך?

איך ניתן להפוך למודד קרינה מוסמך?

קרינה היא שם מקצועי לגלים שונים, שהתנועה שלהם והעוצמה שלהם משפיעה עלינו, על בני האדם. מה זאת אומרת? אם תביטו סביבכם, אתם תראו את זה בכל מקום , מכשירים שפועלים בזכות קרינה, אנרגיה בלתי נראית, המעבירה מידע על גלי האתר.

אחת הדוגמאות הנפוצות לקרינה מהסוג הזה היא הקרינה שיוצאת ממכשירי הרדיו בניסיון לתפוס את גלי הקול באוויר שמשדרים מהאולפן למשדר הרדיו. דוגמא נוספת היא כמובן הקרינה הסלולרית שמאפשרת לנו להיעזר בטלפון שלנו או הקרינה שמחברת בין אנטנות האינטרנט ובין המחשבים של כל אחד מאיתנו. 

למה קרינה היא דבר מסוכן כל כך? 

קרינה היא כלי מדהים שמאפשר לנו בני האדם, להתפתח בצורה בלתי נתפסת כמעט. אבל, באותה הנשימה, מדובר על אנרגיה שיכולה גם לפגוע בנו, בני האדם. כחלק מהניסיון של משרד הבריאות להגן על האזרחים, הוא קובע על פי חוק כי יש לבצע מדידות קרינה קפדניות כדי להכריז על תכנית הבניה ככזו שנערכה על פי ההגדרות של בניה ירוקה. אם אתם רוצים לעבוד בשטח ולמנוע מדיירים של בתים לא בטוחים להתגורר בהם, זה המקום שלכם. 

בדיקות להגדרה של בניה ירוקה, מדידה של כמות הקרינה, אלו, משפיעות על העולם

יש לכם את היכולת לשנות את העולם. לא פעם ולא פעמיים, בדיקה פשוטה של מידת הקרינה בבית של דייר או במשרד, הוכיחו מעל לכל ספק, כי המקום לא מתאים ולא ראוי למגורים. בפעמים אחרות, ניתן היה לתת לבעלי הבית או המשרד מידע חשוב, שאיפשר להם לסדר את המבנה מחדש, כך שימנע נזק של הדיירים לטווח ארוך. 

בניה ירוקה, גם לה יש תפקיד בניסיון להפוך את העולם שלנו למקום טוב יותר. אנחנו מניחים שגם אתם כבר שמעתם על שינויי מזג האוויר שמאיימים לפגוע בכל התושבים על כדור הארץ. יש לנו את הכוח לשנות את המגמה הזו, על ידי הגדרה של מבנים בתור מבנים השייכים לקטגורית בניה ירוקה.

מה שבפועל, יאפשר לדיירים לנצל את מערכת החימום או הקירור בצורה טובה ובתוך פרק זמן קצר. כך השימוש במזגנים יצטמצם ולכדור הארץ יפלטו פחות חומרים מזהמים. מה גם, שבאופן הזה, יוכלו הדיירים לחסוך בתשלומי החשמל, דבר שישפיע על הכיס שלהם באופן מיידי. 

איפה לומדים לעשות את העבודה החשובה הזו? 

מה שאנחנו יכולים להגיד לכם הוא שמדובר על עבודה שהיום אולי נמצאת בשולי שוק התעסוקה, אבל לאורך השנים, אנחנו נראה חברות העוסקות בתחום הזה הולכות וגדלות. הדרך לרכישת המקצוע מלווה בהכשרה ארוכה שבסופה מבחנים הנערכים באישור משרד הבריאות, על מנת שתוכלו לקבל את התעודה המאשרת כי יש לכם את הכלים לבצע את העבודה. אם אתם רוצים לקחת חלק בשינויים שמשפיעים על העולם כולו, זה ודאי הנתיב הנכון ללכת בעקבותיו. 

קורסי מקצועיים שיכולים לעניין אותך