ביתבלוגכיצד לבחור קורס איתור נזילות

כיצד לבחור קורס איתור נזילות

קורס איתור נזילות מים הוא הזדמנות ייחודית ללמוד על מקצוע מבוקש מאוד, ואין ספק שכל עוד אנחנו משתמשים במים, מאתרי נזילות יהיו מצרך מבוקש בשוק העבודה. אם ככה, הנה כמה דגשים וטיפים למי שמעוניינים לרכוש מקצוע חדש בתחום איתור הנזילות.

אם אתם מחפשים שינוי בקריירה, קורס איתור נזילות מים יהיה האפשרות הטובה ביותר עבורכם אם תשתיות האינסטלציה תמיד עניינו אתכם. קורס זה יספק לכם את הכישורים, הכלים והידע הדרושים כדי לעבוד כמקצוענים בתחום זה, מה שעשוי להניב פרנסה נאה בהחלט. ראשית, בואו נבין איך מתבצע איתור נזילות באמצעות מצלמה תרמית ולאחר מכן, נדבר על הקורס עצמו. 

איתור נזילות באמצעות מצלמה תרמית

אם אתם שואלים איך מתבצע איתור נזילות באמצעות מצלמה תרמית, כנראה שאתם שוקלים להירשם לקורס ולהתחיל לעבוד בתור עצמאים בתחום של איתור נזילות. ובכן, תהליך איתור נזילות דורש מצלמות תרמיות, שבעצם משמשות למדידת הבדלי טמפרטורות ועוזרות באיתור דליפות. 

ניתן למצוא מצלמות תרמיות בתעשיות רבות כמו בנייה, כרייה ונפט וגז, אבל גם שרברבים משתמשים במצלמות אלו. איתור נזילות ע”י המצלמה התרמית הוא חלק מרכזי בקורס איתור נזילות מים, מה המסמיך את אנשי המקצוע לאתר דליפות בגג, בתוך קירות, מתחת למרצפות, מתחת לקווי מים או בתוך תשתיות מים ועוד.  

האם תחום איתור נזילות רווחי?

לאחר שהבנו איך מתבצע איתור נזילות באמצעות מצלמה תרמית, אתם בטח שואלים את עצמכם עד כמה רווחי התחום הזה של איתור דליפות מים. ובכן, שרברבים יכולים לגבות כ-750 ₪ – 1,200 ₪ על הביקור שלהם בחלק מהמקרים, ומחיר זה לא תמיד יכלול את כל החלפים ואת העבודה עצמה. 

בממוצע, שרברבים עצמאים יכולים להרוויח כ-10,000 ₪ -15,000 ₪ ומעלה בחודש, תלוי עד כמה הם עובדים "חזק". עם זאת, כל שרברב מציע סל כישורי מסוג אחר ולכל שרברב מוסמך יש יכולות טכניות או הסמכות אחרות. בפועל, טווחי השכר בין השרברבים מאוד משתנים, וקשה לשים את האצבע על שכר ממוצע בתחום. 

איפה כדאי ללמוד קורס איתור נזילות?

ישנן לא מעט מכללות שונות שניתן ללמוד בהן קורס איתור נזילות מים, כאשר חלק נכבד מהתלמידים בוחר ללמוד את התחום במכללות המקוונות. יש בכך יתרונות וחסרונות גם יחד, כי תחום זה מצריך לא מעט מפגשים פיזיים. אם ככה, הקפידו לבחור מכללה שמציעה מפגשים פיזיים והן פגישות מקוונות או שיעורים מוקלטים. 

היתרונות הברורים במכללה מקוונת טמונים בכך שאתם יכולים להתאים את הלו"ז לחיי המשפחה שלכם, לחייכם האישיים, לעבודה שלכם וכו'. ואם אתם רוצים ללמוד את התחום, הטיפ הכי חשוב שנוכל לתת לכם הוא לבצע השוואת מחירים בין מכללות שמלמדות קורס איתור נזילות מים. כך תמצאו את הנכונה לכם ביותר. 

קורסי מקצועיים שיכולים לעניין אותך