ביתבלוגלמה כדאי לגשת אל קורס IELTS

למה כדאי לגשת אל קורס IELTS

אם אתה מחפש לקבל ציון גבוה בבחינת IELTS, אז קורס IELTS הוא בשבילך. קורס זה יעזור לך לקבל את הכישורים וההבנה הנדרשים כדי לשפר את הסיכויים שלך לקבל ציון טוב. הקורס כולל: – פרק דקדוק מקיף עם הסברים מפורטים על כללי דקדוק וכיצד הם מיושמים בהקשרים שונים.

– תרגול קריאה מפותח הכולל גם תרגילי קריאה וגם שאלות הבנה – מגוון תרגילי הקשבה שיעזרו לך לפתח את כישורי ההקשבה שלך – מודול על כתיבה שבו התלמידים לומדים כיצד לכתוב חיבור מאפס תוך התמקדות בפיתוח טיעונים יעילים וכתיבת משפטים ברורים ותמציתיים.

– מבוא ל-IELTS הכולל את מבנה קורס IELTS הרשמי, מעריך את רמת האנגלית הנוכחית שלך, ומציג לך את קטעי הקריאה, ההאזנה והכתיבה של הבחינה. – מבחן מדומה בסוף כל מודול עם קטע משוב מפורט המסייע לתלמידים לזהות את נקודות החוזק והחולשה שלהם וכן לפתח אסטרטגיות לשיפור הציון שלהם במבחנים עתידיים.

למה מבצעים מבחן IELTS

מבחן IELTS הוא דרישת כניסה נפוצה למוסדות אקדמיים וארגונים מקצועיים. הוא בודק את מיומנות השפה של אנשים שרוצים ללמוד או לעבוד בסביבה דוברת אנגלית. מבחן IELTS נערך על ידי המועצה הבריטית, IDP: IELTS Australia ו-Cambridge ESOL Examinations (שנודעו בעבר כ-University of Cambridge ESOL Examinations). המבחן מורכב מארבעה חלקים – קריאה, כתיבה, הקשבה ודיבור.

שפת המבחן היא אנגלית. הציון המינימלי הנדרש ל-IELTS הוא ציון של 5.0, כאשר 6.0 נחשב לדרישת הכניסה המינימלית ללימודי תואר ראשון באוניברסיטה באנגליה ומוסדות להשכלה גבוהה בקנדה ואוסטרליה/ניו זילנד.

דוברי אנגלית כשפת אם אינם נדרשים לגשת למבחנים, אך חייבים לספק הוכחה לכך שיש להם לפחות רמה בסיסית של שטף (B1) על מנת להתקבל למוסד או להתקבל לעבודה בחברה. המבחן נערך בדרך כלל פעמיים בשנה, בחודשים מרץ וספטמבר.

3 האוניברסיטאות המובילות ביותר בארצות הברית

בארצות הברית יש מספר גבוה של אוניברסיטאות, עם למעלה מ-4,000 מוסדות להשכלה גבוהה. ישנם גורמים רבים התורמים לדירוג האוניברסיטאות הללו. גורמים אלה כוללים תפוקה והשפעה מחקרית, איכות ההוראה, שביעות רצון התלמידים וסיכויי תעסוקה.

האוניברסיטאות המובילות בארצות הברית הן:

  • אוניברסיטת סטנפורד אוניברסיטת מחקר פרטית בסטנפורד, קליפורניה. היא נוסדה בשנת 1885 על ידי לילנד וג'יין סטנפורד, שהוקדשה ללילנד סטנפורד ג'וניור, בנם היחיד.
    האוניברסיטה חינכה סטודנטים מכל 50 מדינות ארה"ב ומכל העולם. סטנפורד מציעה 124 תארים לתואר ראשון ו-145 תארים מתקדמים כאשר המגמות הפופולריות ביותר הן מדעי המחשב, הנדסה, מדעי הרוח והמדעים, מדעי החברה, משפטים, רפואה.
  • אוניברסיטת הרווארד אוניברסיטת מחקר פרטית של ליגת הקיסוס בקיימברידג', מסצ'וסטס. זהו המוסד הוותיק ביותר להשכלה גבוהה בארצות הברית ואחד היוקרתיים ביותר. עם הקצבה של למעלה מ-37 מיליארד דולר, היא גם אחת האוניברסיטאות העשירות בעולם והיא דורגה כאחד מבתי הספר הטובים ביותר באמריקה לפי פרסומים שונים.
  • המכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס הוא אחת האוניברסיטאות היוקרתיות בעולם. הוא נוסד על ידי ויליאם בארטון רוג'רס בשנת 1861. במכון יש בסך הכל חמישה בתי ספר ומכללה אחת. , עם רישום נוכחי של כ-16,400 תלמידים. MIT נחשבת לאוניברסיטה הטובה בעולם לייצור מהנדסים ומדענים באיכות גבוהה. מאז הקמתה, MIT הפיקה יותר זוכי פרס נובל מכל מוסד אחר בארצות הברית.

קורסי מקצועיים שיכולים לעניין אותך