ביתבלוגקורס הנדימן בסיסי ומקצועי לנשים ולגברים: בדקנו כמה עולה 

קורס הנדימן בסיסי ומקצועי לנשים ולגברים: בדקנו כמה עולה 

רוצים ללמוד מקצוע חדש? מעוניינים לחסוך כסף על תיקוני הבית שלכם? הנה כל מה שצריך לדעת על קורס הנדימן שמתמחה בתיקון, תחזוקה והתקנות של מגוון מכשירים ביתיים ומשרדיים שונים. לאחר קריאת מאמר זה, תוכלו להחליט אם הקורס הוא מה שאתם מחפשים.

בגדול, קורס הנדימן הוא קורס שיפוץ בית המציע לתלמידים את כל הכלים הדרושים להם כדי להתחיל עם כל מה שקשור לביצוע תיקונים קטנים בבית ובמשרד. קורס זה מלמד את התלמידים כיצד לבצע תיקונים ותחזוקה בסיסיים, תוך שהוא נותן להם את הכישורים הדרושים להם לעבודות מורכבות גם יותר. למשל, שיפוצים קטנים הכוללים טיוח, צבע, תיקון פגמים בבטון או בגבס, חידוש רהיטים מעץ ועוד. 

מה לומדים בקורס הנדימן ומה משך הקורס?

קורס הנדימן יעביר אתכם בכל שלבי הפרויקטים השונים שנחשבים נפוצים בבית, מתכנון הפרויקט, דרך בחירת חומרים, בנייה והתקנות מסוגים שונים. תלמדו איך לתקן, לחדש ואף לשפץ רהיטים ואביזרים בביתכם, איך להתקין פרקטים, לצבוע את הקירות ועוד. 

יש לציין, מסלול הלימודים משתנה ממקום לימוד אחד לשני, ככה שחשוב לברר מראש מה הסילבוס של הלימודים כולל ומה משך הלימודים. בדרך כלל, קורס הנדימן נמשך כ-3-5 חודשים. ברמתו המתקדמת יותר, קורס הנדימן יכול להימשך גם יותר מחצי שנה. 

מחיר קורס הנדימן ברמתו הבסיסית והמתקדמת

בין אם אתם רוצים ללמוד לבצע תיקונים קטנים, חידוש רהיטים  או כל סוג אחר של תיקון קל בבית, זה יתחיל בבירור עלויות. בעלות ממוצעת של כ-1,000 ₪ – 1,650 ₪, תוכלו ללמוד את תחום ההנדימן ברמתו הבסיסית. ברמה הבסיסית קורס זה אמור להסמיך אתכם להתמודד עם התקנות מדפים, שימוש בכלי עבודה ביתיים, הרכבות של מתקני בית שונים כמו ארונות ועוד. 

ברמתו המתקדמת יותר שכוללת הסמכות בשיפוצים קלים בבית, מחיר קורס הנדימן יכול לנוע בין 1,500 ₪ – 3,500 ₪ ומעלה. בסיום מסלול לימודים זה, אתם אמורים להיות מסוגלים להתחיל לעבוד בתחום ולהרוויח כסף. אם אתם עושים את זה רק עבור עצמכם, ייתכן שהקורס ברמתו הבסיסית עשוי יהיה להתאים לכם. 

איפה כדאי ללמוד קורס הנדימן?

קורסי הנדימן מוצעים לרוב על ידי מכללות, בתי ספר למסחר ובתי ספר טכניים הפזורים ברחבי הארץ. וכמו כן, הקורסים האלו עשויים להיות מוצעים גם על ידי חברות פרטיות המתמחות בתיקון, תחזוקה והתקנות בתים. אבל יחד עם זאת, למכללה מקוונת יש יתרונות רבים, כי יש שיעורים מוקלטים וגם מפגשים פיזיים, גמישות בשעות ועוד. 

ואם ככה, אז המכללות המקוונות הן הבחירה המועדפת והפופולרית ביותר בימינו. אז, לפני שתחליטו לאיזה בית ספר צריך להירשם, שקלו את ההטבות של מכללה מקוונת. ועוד טיפ קטן, תמיד תקפידו לערוך השוואת מחירים לקורס הנדימן בין המכללות השונות. 

קורסי מקצועיים שיכולים לעניין אותך